Witamy serdecznie na naszym blogu Życie Mamuśki 🙂

Mamuśka to właśnie ja, pozwól, że przybliżę Ci krótko naszego wspaniałego bloga!

Cieszę się  bardzo, że zainteresowałeś się naszym szczególnym „miejscem w sieci” i trafiłeś właśnie nasz wyjątkowy blog dla Mam! Tak właśnie, to miejsce nawiedzają, odwiedzają, sprawdzają, przeglądają i komentują kobiety w ciąży, mamy lub te babeczki, które mamami mają zamiar zostać w niedalekiej przyszłości. Troszkę tu taki babiniec, ale wyjątkowo rodzinny!

Zastanawiasz się nad współpracą z nami!?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Nasz blog pełen jest wartościowych, ciekawych  i wciągających tekstów a teksty sponsorowane, akcje i konkursy nie odstają w żaden sposób od tekstów, publikowanych tutaj niemal codziennie! Tak! Nasi czytelnicy mogą liczyć na stały kontakt z nowymi materiałami, ciekawymi nowinkami a przede wszystkim z Nami!

 

Chociaż Życie Mamuśki to blog dla kobiet i życiu kobiety, to czynny udział biorą w  nim mężczyźni, dla mnie najważniejsi na świecie. To właśnie oni byli inspiracją do założenia bloga, moi dwaj synowie. Biorą czynny udział w testowaniu produktów na sposoby o których nawet nie przyszłoby Ci na myśl.

Życie Mamuśki to szczególne miejsce

Dużo tu uwagi poświęcamy edukacji (sporo przedszkolanek, nauczycielek jest naszymi stałymi obserwatorami), propagowaniu zdrowego stylu życia! Tak, jedzenia u nas cała masa! Ale i zabaw, ciekawych wycieczek, niezwykłych projektów, kreatywnych pomysłów i psychologi z życia!

Jeszcze się zastanawiasz?

Nie czekaj i napisz do nas! Wszelkie aktualne statystyki przesyłamy na życzenie klienta! Pamiętaj, że nie pracujemy za barter ( chyba, ze nas naprawdę pozytywnie zaskoczy) a charytatywnie wspieramy wybraną przez siebie fundację!

kontakt@zyciemamuski.pl

Wspólnie znajdziemy najciekawszy i najbardziej kreatywny pomysł na reklamę Twojego produktu!

Koniecznie odwiedź nasz profil na FB (kliknij tutaj) bądź Instagram (kliknij tutaj), gdzie codziennie wrzucamy nowe zdjęcia pełne inspiracji, humoru i ciekawostek.

Do usłyszenia!