Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – One Clinic

Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – One Clinic

One Clinic to nowoczesna klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, mieszcząca się w Warszawie. Oferuje szeroki wachlarz zabiegów, dbając o zewnętrzne piękno i wewnętrzny komfort pacjentów, borykających się z wieloma problemami natury estetycznej.

One Clinic to przede wszystkim ludzie- zarówno doświadczony zespół specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół wykonywanych przez siebie działań, jak i pacjentów, dla których te starania warto ponosić. Uśmiech i wdzięczność zadowolonych z efektów danego zabiegu pacjentów, jest najlepszym uznaniem i potwierdzeniem tego, że to, czym się zajmujemy, robimy dobrze.

Tworzymy przyjazne miejsce dla każdego, kto chce zadbać o siebie i na nowo poczuć się pięknie. Nowoczesne i estetyczne wnętrze naszej kliniki oraz wypełniająca je muzyka sprawiają, że u nas można się prawdziwie zrelaksować. Wykonujemy zabiegi o dużej skuteczności, na co pozwala nam nie tylko zdobyta specjalistyczna wiedza i bogate doświadczenie, ale także nowoczesny technologicznie sprzęt i wyłącznie sprawdzone preparaty.

Wśród oferowanych przez nas zabiegów znajdują się te z zakresu chirurgii plastycznej- modelowanie sylwetki liposukcją, powiększanie piersi, plastyka powiek górnych, dolnych i uszu, modelowanie łydek lipotransferem lub implantami. Spośród najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wyróżniamy- wypełniania kwasem hialuronowym, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz liftin nićmi Aptos. To także liczne zabiegi z zakresu laseroterapii i endermologii, a także makijaż permanentny, w tym pigmentacja medyczna.

Kontakt

One Clinic
ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3
02-793 Warszawa

tel. +48 795 895 111
E-mail: recepcja@oneclinic.pl
Strona WWW: https://oneclinic.pl/