Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej - Dr Szczyt

Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – Dr Szczyt

Klinika Dr Szczyta to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy- składają się na nią dwie odrębne placówki z lokalizacją w Wilanowie oraz na obrzeżach Konstancina, obie natomiast zachowują najwyższe, światowe standardy, co potwierdza szerokie grono zadowolonych z efektów pacjentów. 

Wśród szerokiej gamy zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, flebologii czy przeszczepów włosów, znajdują się te, które charakteryzują się największą skutecznością, a jednocześnie maksymalnym bezpieczeństwem. Bezpieczeństwo pacjentów jest bowiem priorytetem kliniki.

Skuteczność natomiast możliwa jest do osiągnięcia dzięki wykorzystywaniu innowacyjnego sprzętu i narzędzi, stosowaniu jedynie sprawdzonych preparatów oraz praktykowaniu tych metod, które cieszą się największym powodzeniem i dają najlepsze efekty końcowe.

Klinikę tworzy wykwalifikowany zespół najlepszych specjalistów w kraju, który nie tylko posiada niezbędną wiedzę oraz bogate doświadczenie, ale także ciągle i na bieżąco podąża za wszelkimi nowinkami branżowymi. 

Klinika Dr Szczyta to miejsce, w którym prócz profesjonalnej pomocy specjalistycznej, każdy pacjent zyskuje komfort i przyjemną atmosferę, dzięki czemu może się także odpowiednio zrelaksować. Wnętrze urządzone jest nowocześnie i stylowo, dzięki czemu pacjent nie odczuwa „szpitalnego” efektu. Śmiało można rzec, że jest to klinika na miarę XXI wieku, w którym medycyna styka się ze sztuką.

Kontakt

Dr Szczyt
ul. Waflowa 7a
02-971 Warszawa

tel. +48 22 654 90 60
E-mail: info@drszczyt.pl
Strona WWW: https://www.drszczyt.pl/