Kielczyk - Pracownia Psychorozwoju

Kielczyk – Pracownia Psychorozwoju

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk specjalistyczny ośrodek  psychoterapeutyczny i rozwojowy. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym można otrzymać kompleksową pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną, psychiatryczną, konsultacyjną i seksuologiczną. O nieprzeciętności ośrodka świadczy atmosfera tu panująca- jest to Atmosfera Dobrej Relacji, a więc miejsce skoncentrowane przede wszystkim na relacjach, w którym najważniejszy jest drugi człowiek. 

To miejsce z bogatym doświadczeniem, powstałe z zamysłu małżeństwa psychoterapeutów- Izabeli i Jakuba Kielczyków, którym zależało na utworzeniu- z jednej strony profesjonalnego ośrodka wsparcia, z drugiej zaś miejsca wyjątkowego, niezwykle przyjaznego, otwartego na ludzi. Obecnie profesjonalnego wsparcia w ośrodku udzielają wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści poszczególnych dziedzin- psychoterapeuci, psycholodzy, seksuolog, specjalista od uzależnień, psycholodzy dziecięcy oraz lekarz psychiatra.

Na pomoc mogą tu liczyć osoby w każdym wieku i borykające się niemal z każdym problemem- zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W ośrodku prowadzone są terapie indywidualne, terapie dla par, małżeństw, dzieci, młodzieży oraz warsztaty dla rodziców. Specjalna oferta kierowana jest do studentów, którzy stoją u progu dorosłości i w związku z tym borykają się z wieloma trudnościami, które mogą zaważyć na ich przyszłym życiu. Ponadto pracownia stworzyła autorski program psychoterapii ludzi biznesu, a więc pomoc oferowaną ludziom na wyższych stanowiskach i kierującym firmami, którzy chcą łączyć pracę nad sobą z rozwiązywaniem problemów zaistniałych w biznesie. Ośrodek prowadzi także psychoterapię w formie online, jest także możliwość skorzystania z terapii w języku angielskim lub hiszpańskim.

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk to gwarancja fachowego i indywidualnego podejścia, pełnego zaangażowania oraz całkowitej dyskrecji. Dzięki przyjaznej atmosferze, każdy czuje się tu komfortowo, dzięki czemu łatwiej się mu otworzyć- to z kolei przekłada się na lepsze efekty współpracy oraz dużą skuteczność w działaniu.

Kontakt

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
ul. Gocławska 11
03-810 Warszawa

tel. +48 606 259 138
E-mail: psychoterapia@kielczyk.pl
Strona WWW: https://kielczyk.pl/