BenchK - drabinki gimnastyczne

BenchK – Drabinki gimnastyczne

BenchK to polska firma, której głównym profilem działalności jest produkcja wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych BenchK. To nowe spojrzenie na drabinki gimnastyczne, które znane są już tysiące lat, a które dopiero teraz- w dużej mierze za sprawą samego producenta- przeżywają swój renesans.

Produkty oferowane przez BenchK to drabinki wielofunkcyjne, łączące w sobie cechy profesjonalnego sprzętu sportowego oraz nowoczesnych mebli tak, by mogły być wykorzystywane nie jak dotychczas jedynie w szkolnych salach gimnastycznych czy gabinetach fizjoterapii, ale stały się narzędziem służącym do regularnej aktywności fizycznej w każdym domu. Nie zawsze bowiem mamy czas i możliwość korzystania na co dzień z profesjonalnej siłowni czy klubu fitness, natomiast wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK zamontowana w domu czy mieszkaniu, pozwoli na trening o każdej porze dnia i nocy.

Produkty marki BenchK wyróżniają się nowoczesnym designem, dzięki czemu z powodzeniem można je zastosować nawet w najbardziej stylowym wnętrzu, nie psując jego estetyki, lecz nadając wyjątkowego charakteru. Salon, sypialnia, pokój dziecięcy a nawet przedpokój- dzięki takiemu elementowi sprawisz, że po wejściu do Twojego domu od razu będzie widoczne Twoje podejście do zdrowego i aktywnego stylu życia.

W ofercie BenchK dostępny jest szeroki wybór profesjonalnych drabinek sportowych, zaś poszczególne modele podzielone zostały według serii. Są to drewniane, metalowe lub drewniano-metalowe wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne, z przeznaczeniem dla każdego- zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak ławki do ćwiczeń, drążki do ćwiczeń, akcesoria gimnastyczne z parą kółek gimnastycznych oraz liną do wspinania z drewnianą huśtawką,  które są kompatybilne z danymi modelami drabinek, można utworzyć profesjonalne miejsce ćwiczeń, konkurujące z prawdziwą siłownią, jak również atrakcyjne miejsce zabaw w dziecięcym pokoju, pozwalając na właściwe spożytkowanie nadmiaru energii przez pociechy.

Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne BenchK to produkty certyfikowane według norm przypisanych sprzętu sportowemu, nie zaś zabawkom. Do ich produkcji wykorzystuje się surowce i materiały najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Są więc niezwykle stabilne i trwałe, dzięki czemu z pewnością posłużą długi czas całej rodzinie.

Kontakt

Benchmark Sp. z o.o.
ul. Hanasiewicza 15
35-103 Rzeszów

tel. +48 606 259 138
E-mail: biuro@benchk.com
Strona WWWhttps://benchk.com/