Remanent blogowy czyli co Wam się najbardziej podobało:)

Jak się okazuje niezmiennie najwięcej osób wciąż interesuje „Gdzie rodzić w Poznaniu? i ” Gdzie znaleźć dobrą położną?” Zastanawiałam się z czego to właściwie wynika. Może z kwestii tego, że wciąż mało kobiet w ciąży się o tym informuje. A może dlatego, ze gdy jest się młodą mamą w obcym mieście łatwiej znaleźć informacje w internecie niż znaleźć inną mamę, która mogłaby coś polecić.

Cieszę się, że tak licznie już od ładnych paru lat zaglądacie do tej opinii i artykułu. Mam tylko nadzieję, że wciąż macie pozytywne wrażenia. Koniecznie się nimi podzielcie na naszym FB lub w komentarzu pod artykułem.

Czas płynie i kiedy po raz kolejny zatwierdzam komentarz dotyczący porodu nie mogę uwierzyć, że już tyle czasu minęło, odkąd sama musiałam przez to przejść.

Zdążyłam przez te lata nasłuchać się o lekarzach, którzy nie dawali skierowań na badania uznając je za zbędne, o niemiłych położnych, o braku możliwości opieki nad własnym dzieckiem. O nieszczęśliwych skutkach braku opieki czy niedopilnowania w różnych miejscach, szpitalach i oddziałach. jedyne na co mogę narzekać to „brak znieczulenia”. Naprawdę:)

Drogie mamy tych starszych i tych młodszych, mam nadzieję, że wciąż znajdujecie tu coś dla siebie:) Niezależnie od tego w jakim wieku macie dzieci. Pamiętajcie jedno- nie jesteście same! Jest nas całe mnóstwo i uwierzcie mi, idealne obrazki z instagrama to nie jest macierzyństwo. Zawsze są lepsze i gorsze dni macierzyństwa. Dacie radę! I wszystko z wami ok, kiedy czasami macie dość:) Ściskam i całuję Was gorąco dzielne kobiety!

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.