Konkurs: Możesz pomóc szkole swoich dzieci!

Dzisiaj na blogu, krótka wzmianka o ciekawym Programie- konkursie „Wzorowa łazienka”.

Wczoraj otrzymaliśmy niezwykłą przesyłkę, którą możecie zobaczyć na zdjęciu.

Zaczęłam się zastanawiać jak bardo dbam o czystość w swojej łazience! Czy moje dziecko w szkole i przedszkolu ma takie same warunki?
Dzisiaj przyjrzałam się naszym szkolnym łazienkom i mam wrażenie, że daleko nam do ideału. Chociaż kiedy wspominam łazienki w mojej szkole, kiedy byłam uczennicą to aż strach było tam wejść! A przecież z tego miejsca korzysta większa liczba uczniów w ciągu dnia niż z sali gimnastycznej. Jak to możliwe? Nie każdy ma codziennie w-f, ale każdy z toalety musi skorzystać!
Słyszeliście o programie „Wzorowa łazienka”? To program dla szkół, w którym można wygrać remont łazienek!!! Fajne, nie?


Jest on skierowany do publicznych szkół podstawowych i właśnie trwa 4. edycja tego programu. Szkoły mogą zgłaszać się na stronie www.wzorowalazienka.pl, a do wygrania jest remont szkolnej łazienki w wysokości 30 000 zł. Dodatkowo, dla pierwszych 1200 szkół, które się zarejestrują, przewidziane są paczki powitalne.
Koniecznie podzielcie się tą informacją z innymi rodzicami. Dajmy szansę uczniom na nowe, kolorowe, przyjazne, funkcjonalne i czyste łazienki!
Nie musisz pracować w szkole. Jesteś rodzicem i zależy Ci, żeby coś zmieniło się w Twojej szkole, więc warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji!

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.