Środy dla urody- koktajle na lato

Kiedy męczy upał nie chce się jeść a przecież nikt mi nie powie, ze zdrowo tak bez śniadania. Warto chociaż jeden posiłek zastąpić koktajlem. Po pierwsze więcej witamin tam przemycimy, łatwiej go skonsumować a do tego wszystkiego przyjemnie orzeźwia. Zwłaszcza te z cytrusami. Cytrusy bowiem zawierają liczne substancje, które obniżają naszą temperaturę ciała. Dlatego warto je dodawać do letnich napojów, choćby wyciśnięty z nich sok.

 

Zielona pietruszka poprawi wygląd cery ale przede wszystkim wzmocni narażoną na szkodliwe działanie słońca skórę. Zawarte w niej substancje a także chlorofil poprawią wygląd, elastyczność i koloryt skóry. Spokojnie, nie stanie się zielona. Ale nie będzie już ziemista:) Poza tym witamina C zawarta w zielonej natce pietruszki i cytrusach o wiele szybciej się przyswaja i

 

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.