Zuchy Pathfinder w Poznaniu, czyli Zuchy Aktywne Bobry już w akcji

Nareszcie ruszyły od stycznia zbiórki organizacji Harcerskiej Skautów Pathfinder dla najmłodszych. Sama uczestniczyłam jakiś czas w tych fajnych spotkaniach jako dziecko i naprawdę wspominam to jako wielką przygodę. Poza tym czekaliśmy na zajęcia dla dzieci które będą bezpieczne pod względem rozwoju psychicznego, fizycznego i duchowego. Nic dziwnego, że ucieszyliśmy się, kiedy padł pomysł zorganizowania takich zbiórek dla najmłodszych. Nasz starszy syn należy do Aktywnych Bobrów a młodszy troszkę musi podrosnąć, żeby uczestniczyć w młodszej grupie pisklaków.

Jak wyglądają zbiórki i czym się tam dzieci zajmują możecie przeczytać tutaj: http://pathfinderspoznan.blogspot.com/

WP_20170122_10_30_41_Pro

Eksperymenty, odkrywanie, zabawa, poznawanie przyrody to przede wszystkim to , co czeka na wszystkie dzieci. Dodatkowo jesteśmy dumni, że dzieci uczą się chrześcijańskich wartości, poznają historie z Biblii i życia oraz uczą się zdobywać sprawności. Pierwsza karta wisi już u nas w domu.

WP_20170124_10_52_06_Pro

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.