Nowy 2017 Rok przed Nami:) 2016 już za nami !

Jaki był ten poprzedni rok a jaki będzie ten następny?

Każdy rok jest pełen niespodzianek, trudności ale i chwil cudownych i szczęśliwych. Nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy o nas samych i o innych. W tym roku zyskaliśmy nowych przyjaciół, zweryfikowaliśmy kilku „przyjaciół” nieuczciwych, właściwie życie to pokazało z czasem i przede wszystkim wywróciliśmy nasze życie do góry nogami, kiedy pojawił się nowy członek naszej rodziny, mały skrzat, który ma już całe 7 miesięcy!

Teraz priorytety troszkę się pozmieniały i wydaje mi się, że z wieloma kwestiami staliśmy się odważniejsi. czy to dzięki pojawieniu się w naszym życiu drugiego dziecka? Możliwe, jednak wiele decyzji podjęliśmy biorąc pod uwagę funkcjonowanie naszej rodziny. Ile czasu będziemy mieli dla siebie nawzajem, ile czasu dla najbliższej rodziny i przyjaciół, przecież to taki nasz mały świat.

Dla mnie osobiście był to rok ciężkiej pracy, ciąży i porodu. Pierwszych miesięcy z naszym maleństwem i drugim synkiem. Nauczenia się,  jak godzić wiele rzeczy na raz. I zrozumienia jednej podstawowej rzeczy: czasami zwyczajnie się nie da i trzeba odpuścić. Nie lubię tego, zawsze jest jakieś wyjście i można.

Nasze rodzinne wydarzenia Roku 2016!

  1. Pojawienie się drugiego syna!
  2. Zmiana pracy mojego Męża.
  3.  Macierzyński Urlop!

To był naprawdę ciężki rok, pełen pracy, czasem harówki, wielkich zmian, ogromnych wyzwań czasem ponad miarę, walki, łez i potu ale też szczęścia, uśmiechu, niezapomnianych momentów, radości i wielkiej miłości.

Kiedy przygotowujemy się do zabawy z dziećmi, zaraz będziemy nadmuchiwać balony:) to składamy Wam gorące życzenia:)

NIECH ROK 2017 BĘDZIE PEŁEN SPEŁNIONYCH MARZEŃ, POKOJU, RADOŚCI I MIŁOŚCI DLA WAS I WASZYCH RODZIN. NIECH WAS BÓG PROWADZI I OTOCZY SWOJĄ OPIEKĄ NA KAŻDY Z TYCH DNI!

 

 

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.