Jedyny cud świata. Czyli ja!

SONY DSC

Kim jesteś w oczach swojego dziecka? Uwielbiam ten moment gdy pojawiam się przed moim małym syneczkiem a jego cudna buźka rozjaśnia się cała! Nagle, oczka, usta mimika wszystko pokazuje mi radość i zachwyt „MAMA”!!! Nic się nie liczy, nagle w zasięgu jego wzroku pojawił się cud, jedyne pragnienie i wszystko co najpiękniejsze MAMA, czyli ja. I chowam się na kilka sekund żeby znowu stanąć nad łóżeczkiem i nagle łął- objawienie. Jakby nie było mnie tam milion lat, MAMA! Zachwyt pisk i te oczy pełne miłości. Chowam się kolejny raz i pokazuje! I znowu, zachwyt pełną mordką mojego kilkomiesięcznego synka.

„Ty, matka, co Ty robisz?!”- zaraz znajdą się komentarze. I co z tego? Powiem Wam jedno. Nikt, nigdy nie będzie tak reagował na widok Waszej buzi. Nie potrzebujesz makijażu, perfum, sukienki czy wypasionej fryzury. Możesz być w rozciągniętej piżmie, z szopem na głowie, a ten mały szkrab patrzy z takim zachwytem, że aż mnie coś ściska w środku i łzy mi do oczy same ciekną! Taki moment, piękny! „I tę chwile, chcę ocalić od zapomnienia”.- mówiąc za poetą.

Szkoda, że za jakiś czas im się to zmieni, kiedy staną się nastolatkami i załaduje się im program :”wiem lepiej”.

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.