Jesienny Ogród- czyli zbieramy pomidory z balkonu! Chcieć to móc.

Nasz ogród na balkonie, nadeszła jesień i zbieramy chyba ostatnie pomidorki

Nasz ogród na balkonie powoli zamiera. Jednak co jakiś tydzień zbieramy jeszcze ostatnie pomidory, korzystamy z listków rzodkiewki, bazylii i paru innych ziół. Nasz starszy synek chętnie pomaga w zbieraniu smacznych owoców. Zupełnie inaczej zajada się kanapki, kiedy ma się świadomość, ze wyhodowaliśmy to samodzielnie – żadnych pryskaczy! Prawdziwe eko uprawy:)

Nie lubię stwierdzeń, ze czegoś nie da się zrobić bo: mieszkanie za małe, balkon za mały, mieszkamy w mieście, mieszkamy w bloku,mieszkamy na wsi, mieszkamy kurcze już sama nie wiem gdzie. Jeżeli ktoś chce to może. Prawda jest taka, że trzeba naprawdę chcieć, a wszystko inne da się zorganizować. Może łatwo nie będzie, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Wiadomo, że nie sprawie, żebyśmy z dnia na dzień mieli dostęp do kilku hektarowego ogródka. Ale kto wie? Krok po kroku do niego dojdziemy a teraz wykorzystujemy całą naszą przestrzeń jak tylko chcemy. Przecież ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Trackback / Pingback

  1. Balkon, odkrywanie świata!Top 10 najlepszych roślin na balkon!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.