Końcówki przecen i zakupy na wyprawkę dla chłopca

I tak oto przyszedł wrzesień i rozpoczęła się zakupomania. Na szczęście udało nam się wszystko skompletować już we wrześniu. Nasze przedszkole zawsze zamieszcza listę wyprawkową każdej grupy. Są tam rzeczy niezbędne dziecku np. jasiek, szczoteczka do zębów, kapcie na zmianę, papiernicze różności ( bloki rysunkowe, kredki, flamastry) oraz higieniczny niezbędnik, chusteczki mokre, ręcznik papierowy itp.
 
To takie niezbędniki przedszkolne ale zawsze przy okazji zakupów wyprawki korzystam z okazji na sezonowych wyprzedażach i troszkę okazji udało nam się złapać w sklepach. Niektóre w samych sklepach stacjonarnych inne w internetowych.
 
Pierwszy raz kupowałam byty przez Internet dla synka. Okazało się to całkiem sprawne i przyjemne, ponieważ miał buty tej firmy, wystarczyło kupić rozmiar większe i wybrać model. Maluszek też otrzymał swoje części garderoby. Są cudne, chociaż nawet nie zwraca na nie uwagi to chociaż mama ma frajdę z zakupów. Szkoda, ze tak szybko rośnie! Niedługo już będzie jak starszy brat sam wybierał i kłócił się, że nie ważne jak wygląda, ważne że na bluzce jest spiderman!
 
Ale udało nam się dojść do kompromisu. Oto kilka naszych upolowanych garderobianych okazji:

 

 

 

 

 

 

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.