Balcony ideas- czyli mały ogródek na balkonie: dojrzewają pomidorki.

SONY DSC
Już trwają zbiory jakiś czas. ale dzięki przedłużającej się wysokiej temperaturze nasze pomidorki nabierają smaku od słońca i oczywiście koloru:) Żółte i czerwone wyrosły nam ogromnie. Miniaturki- czyli koktajlowe też niczego sobie, jednak te olbrzymy mają najwięcej aromatu.
Wiem, że te panujące wrześniowe upały są dosyć trudne dla uczniów. ja nie mogę się nimi nacieszyć. Brakuje nam tylko urlopu nad jeziorkiem, które odwiedziliśmy w weekend. Starszy skrzat mógł się wyszaleć w wodzie. Wcale mu się nie dziwię. Kiedy sobie przypomnę własne dzieciństwo nie było chyba określenia, ze woda jest za zimna. Szaleliśmy ile się da a potem z sinymi z zimna ustami, szczekając zębami grzaliśmy się kocu obok mamy, żeby zaraz znowu do tej wody”nie zimnej” wrócić.
Chciałabym, żeby dzieci miały więcej dzieciństwa w dzieciństwie. Przede wszystkim na świeżym powietrzu i w otoczeniu przyrody. Dlatego tez chociaż trochę zazieleniamy naszą życiowa przestrzeń na balkonie:)
balkony ideas
balkony ideas
balcony ideas

 

Wysiana rzodkiewka
Pitaja wyhodowana z pesteczki
SONY DSC
Genialna Rosiczka

Kochana Rosiczka służy za pułapkę na muchy:)

Dodaj napis
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Trackback / Pingback

  1. Balkonowe chwasty, smakołyki i ogródek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.