Postcrossing main information. Pocztwóki z całego świata.

Postcrossing to nowe oblicze wysyłania różnym osobom pocztówek. Są to ludzie z rożnych części świata. Wystarczy zarejestrować się na www.postcrossing.com i rozpocząć zabawę:) Oczywiście jest to strona o angielsku, ale można również zajrzeć na polską wersję strony: http://postcrossing.com.pl/

O co w tym wszystkim chodzi?
rejestrując się otrzymujesz adres na który należy wysłać pocztówkę! Jeżeli Twoja pocztówka dojdzie do adresata, on rejestruje unikatowy kod, który wpisuje się na pocztówce i Twój adres pojawia się w systemie komuś na drugim końcu świata i to on wysyła pocztówkę do Ciebie. Adresy do pocztówek są zupełnie losowo podawane, nie masz wpływu na to komu wyświetli się Twój adres ani jaki adres otrzymasz.

My dopiero rozpoczęliśmy wymianę pocztówek:) To frajda z dziećmi szukać miejsc na mapie gdzie idzie nasza pocztówka. O wszystkim dowiedzieliśmy się z National Geographic i tak jakoś dobre życzenia i słowa z Polski wysyłamy w daleki świat. Ostatnio otrzymaliśmy odpowiedź na naszą pocztówkę rejestrowaną w systemie. To pierwsza pocztówka z naszego kraju:) Miło nam, że właśnie od nas.

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.