Ogródek na balkonie Balcony garden- ideas for kids

Co robić w upalny dzień na balkonie? Można pobawić się w ogródek.nam akurat zwolniła się duża donica. Wystarczyła łopatka do przekopania, grabki, nasiona jeszcze z wiosny (lub do kiełkowania).
Wystarczy dziecku pokazać co i jak. Najpierw donica posłużyła za piaskownicę, kiedy nasz skrzat już się nakopał dopiero przeszliśmy do siania. Niestety jesteśmy pozbawieni ogródka, mieszkamy w bloku. Ale przecież to nie musi nas ograniczać i powstrzymywać przed zrobieniem ogródka przydomowego?
My, jako rodzice zajmujemy roślinami na balkonie o wiele więcej miejsca. mamy tutaj własne pomidorki i truskawki oraz cała masę kwiatów. Nasz starszy synek też może mieć swoja przestrzeń:) do hodowania roślinek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak oto mamy mini ogródek. Wcześniej nasz synek pomagał podlewać i sadzić nasze roślinki a teraz ma swój ogródek. mamy tam szczypiorek, rzodkiewkę i całkiem sporo rzeżuchy- mam nadzieję, że większość zdąży wyrosnąć, zanim zrobi się jesień i zimno, żeby można było się nacieszyć roślinkami.
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.