Nadchodzi jesień

Ta jesień obfita jest w wiele nowości. Przede wszystkim Przedszkole:) od września nasz maluch dołączył do grona przedszkolaków. Jakie przedszkole wybraliśmy?

Nie była to łatwa decyzja, pytaliśmy znajomych, rodziców, śledziliśmy strony internetowe, FB i inne. Szukaliśmy miejsca nie za daleko od domu a jednocześnie takiego, w którym nasz maluch będzie czuł się dobrze. Ważny był też element specjalnej diety, który jest respektowany przez panie. Co naprawdę jest dla nas bardzo ważne. I znaleźliśmy. Jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Niepubliczne Przedszkole Liczmanek wygrywa liczne konkursy i przebija swoją ofertą niejedno Prywatne przedszkole. 
Aktualnie Dyniowy balik, liczne zajęcia plastyczne, rytmiczne i angielski w ramach normalnego dnia. Do tego wesołe, pomysłowe i sympatyczne panie.  Jak na razie jesteśmy na tak:) nasz maluszek też, przepraszam, już nie maluszek. Od dnia pasowania na przedszkolaka ” dzielny przedszkolak”:)
A Wy drogie mamy czym kierujecie się szukając przedszkola?

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.