Zamiast sławnych ludzi- plakat najlepszy pod słońcem

Hit w pokoju mojego szkraba. Plakat, który znalazłam w jednym z pism do pracy. ja w szkole nie potrzebowałam takiej fachowej wiedzy na temat środków transportu, ale może zwyczajnie już tego nie pamiętam? W każdym razie plakat znalazł sobie miejsce na drzwiach i stanowi miejsce poznawania i ćwiczenia nowych słów. Poza tym jest kolorowy i przedstawia rzeczywisty obraz danego słowa a nie schematyczny rysunek, może to też jakiś sposób.
Środki transportu podzielone są na trzy kategorie: lądowy, wodny i powietrzny. Moje dziecko zainteresowane jest powietrznym i lądowym z całkowitym pominięciem wodnego. Może, kiedy Disnay wpadnie na pomysł stworzenia po Autach i Samolotach nowego działu Łodzie, to wtedy nasz skrzat zwróci na nie większą uwagę. Na razie dla niego nie istnieją. Może jedna łódka, którą używa w czasie zabawy w kąpieli, będzie miała wpływ na oswojenie transportu wodnego.
Plakat pochodzi z pisma dla Nauczycielek i mam szukających inspiracji, Nauczycielka Szkoły Podstawowej, można go dostać w każdym kiosku

Czy Wasze dzieci przepadają za jakimiś pojazdami? Z której części transportu: wodnego, lądowego czy powietrznego?

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

  1. Dzieci nas często zaskakują,wybierają np. karton po butach i bawią się dwa dni.A bardzo droga zabawka gdzie nam się wydawało ,że jest niesamowita ,leży w kącie. Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.