Wierni Przyjaciele, czyli powiadajac kolejnym pokoleniom ważne historie

Seria Wierni Przyjaciele to komplet historii Biblijnych, które pamiętam z dzieciństwa. Ja i moje rodzeństwo znamy je wszystkie niemal na pamięć, wychowaliśmy się na nich. Ten egzemplarz, który znajduje się na zdjęciu, pochodzi z nowej kolekcji- kupiona cała seria dla małego. Z mojej zachowały się tylko trzy tomy. Ulubiony tom naszego szkraba, to ten, znajdujący się na zdjęciu. Czytamy go na okrągło. Mały zna już to do tego stopnia, ze jedno z nowych słów, jakie powiedział to Mojżesz. Cóż, cieszę się, chociaż wolałabym talerz albo łyżka.

Ta książka nie jest tak odporna jak poprzednio opisywane przeze mnie. Mały zdążył rozerwać kartkę w moim starym egzemplarzu. Teraz każdą kartkę przewraca z namaszczeniem. Kiedy napotykamy porwana stronę musimy zrobić pauzę na powieść jak to pewien mały chłopiec podarł kartkę. Rzecz jasna to on o tym zaczyna opowiadać.

Wszystkie historie są bogato ilustrowane a tekst jest dostosowany do małych dzieci. Naprawdę mało na rynku polskim równie dobrych książek o tematyce historii biblijnej i tak wysokiej jakosci produkcji.

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.