Dzieło całej rodzinki

Układanie puzzli zaczyna nam wchodzić w krew. Znowu jesteśmy uziemieni w domu, dlatego puzzle to miła odmiana a jednocześnie zajęcie. Tutaj setka.  Oczywiście samoloty. Nasz szkrab układa wszystkie samoloty a my tło. Faza na układanki nam nie mija:) Jak do tej pory najlepsze okazują sięTtrefl.

najgorzej jak małego uwagę coś odwróci coś w połowie zabawy i sobie idzie. Np wysypie wtedy klocki, pobawi się chwile i idzie dalej. Wysypie pudło autek, zostawi i przyjdzie do mamy znudzony. Nasza trasa powrotna to sprzątanie.

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

  1. Bardzo ciekawy i kreatywny blog 🙂
    Jak chodzi o edukacje ja korzystam ze strony http://bajkotwory.pl/ :)) tworzy się tam bajki i przy okazji możesz uczyć swoich maluchów:) Moje dzieci chodzą do szkoły prywatnej i tam właśnie wprowadzili niedawno ten program 🙂 ma wiele zastosowań, dużo o tym jest na ich stronie 🙂
    Serdecznie polecam;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.