Woda, woda, woda- testujemy wodę „Mama i ja”

Woda,woda, woda ale oczywiście do picia. Nie tylko dla szkraba, ale także dla nas- mam. Dostaliśmy do przetestowania niskosodową wodę do picia.

Muszę przyznać, że smakiem przypomina dużo droższe miękkie wody, które próbowałam wcześniej a jestem zwolenniczką picia wody, nie koniecznie z filtra. Podczas upałów ważne jest dostarczanie wody mineralnej- ta jest nisko mineralizowana, dla nas odpowiednia, łatwiej wchłaniana.

 Duża woda była wypróbowywana do różnych celów, nie tylko do nawadniania ale także do przygotowywania posiłków, zwłaszcza w te upały podczas przeprowadzki. duże butle zniknęły w tempie ekspresowym, zostały na jeszcze bardzo poręczne butelki dziecięce- jak bidony z wyjątkowo szczelną zakrywka. Te wyruszyły z nami w podróż. W te wakacje zaczęliśmy rodzinne wycieczki rowerowe, potrzebna nam była woda w małych, wygodnych do użycia butelkach.

” Mama i ja” to woda przeznaczona dla kobiet w ciąży, małych dzieci, nawet niemowląt a także przy specjalistycznej diecie zdrowotnej. U nas specjalistyczna dieta, chęć zdrowego stylu życia i maluszek- spełniliśmy niemal każdy zakres opisywanego zasięgu wody.

 Woda mineralna do rozcieńczania soków 100% i kompotów oraz syropów dlanaszego szkraba

Wodę mineralną używam do koktajli i shaków
Wspomniałam wcześniej, ze woda jest miękka? Może mało profesjonalne to określenie, ale tak kojarzy mi się woda, którą można pić, pić i pić- tak jakby od razu się wchłaniała. Przeważnie podobne temu wody są przeznaczone dla dzieci. Pamiętam, że zgrzewkę podobnej wody miałam kiedyś po wyjściu ze szpitala. Ładnie wypłukiwała pozostałości leków. Gdy przerzuciłam się na zwykła mineralną, wypijałam już tylko pół butelki.
Jak widać same plusy dostrzegam w tej cudownej wodzie ” Mama i ja”! Serdecznie polecam! Szukam jej aktualnie w supermarkecie- cena była, półka też ale wody już zabrakło ! Cóż, nie dziwię się.
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.