Dzidziuś- mydło w płynie dla dzieci i nie tylko

Jakiś czas temu otrzymałam produkty do przetestowania. Między innymi to mydełko antybakteryjne. Całkiem fajne. Miły zapach, w miarę gęsta konsystencja i co najważniejsze, nikogo z nas nie uczuliło!

Opakowanie jest bardzo poręczne. Pompka działa sprawnie i nakłada sporą ilość mydełka jak na preparat dla dzieci. Przy poprzednim musiałam naciskać trzy razy, zanim mogłam z małym umyć rączki.

Kiedy piszę tego posta, mydełko jest już całkowicie zużyte. Nie wiem dlaczego nigdzie nie mogę go znaleźć w naszych osiedlowych sklepikach. Musze wybrać do większego supermarketu. Przyznam, że używaliśmy tego mydełka całą rodziną i pewnie dlatego tak szybko się zużyło!  Nie wysuszało tak skóry i dokładnie zmywało nawet tłuszcz!

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

3 Comments

  1. A zamówię, chociaż przyznam, ze dopiero teraz analizuję dokładnie skład. Przedtem patrzyłam ogólnie na działanie i czy jest dla dzieci- teraz patrzę dokładnie. Ale mydełko się sprawdziło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.