Gotowanie dla maluszka- garnek w wersji mini

Oto fajny i przydatny garnek- wersja mini. Jaka firma? Nie mam pojęcia. Gdzie kupione? Dostałam w prezencie ale podejrzewam, że na jakiejś promocji w supermarkecie. Do czego się przydaje? Kiedy gotuję zupkę lub potrawkę warzywną, przelewam do takich garneczków i wstawiam do lodówki, potem tylko zdejmuje wieczko i podgrzewam. Poręczne i wygodne a porcja akurat dla mojego szkraba. Nie mam dużo miejsca w lodówce a takie sprzęty świetnie się u mnie sprawdzają.
Na początku przypaliłam zupkę i rzecz jasna zwaliłam wszystko na biedny garnek- hehehe moja culpa jak nic. Szybko się domył, nawet bez szorowania. Ostatnio byliśmy w gościnie i niestety do jednego garnka wujek wyrzucił wieczko! Ku mojej rozpaczy. Cóż, jakoś musimy to przeżyć.

pycha zupka:)

Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.