Nose Frida- sól do noska dla niemowląt- opinia

Nose Frida do izotoniczny roztwór soli morskiej z Atlantyku do codziennej pielęgnacji nosa. My tej soli używamy, kiedy maluszek ma sucho w nosku! Kiedy był chory i od czasu do czasu teraz- kiedy jest suche powietrze od ogrzewania.Sprej nie ma gazu nośnego a do tego ładnie rozpryskuje sól. Nie szczypie, nie podrażnia i ładnie nawilża- wiem, bo wypróbowywałam na sobie. Mały na chwilę marszczy brwi, ale nie ucieka, nie płacze- wie, ze to nie boli i przyzwyczaił się. Śmieje się kiedy mama sobie tez do noska psika. Naprawdę polecam ten produkt! Mąż kupił go na początku w Akpolu- supermarkecie dla dzieci, ale można go dostać chyba w każdej aptece.


 A Wy czym nawilżacie nosek maluszka?
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

6 Comments

  1. U nas niestety jest dosyć potrzebny w okresie zimowym. Zwłaszcza gdy wracaliśmy z jakiejś podróży dłuższej autem. Nawet ja potrzebowałam takiego psiknięcia:) ALE OCZYWIŚCIE BEZ PRZESADY, PSIKAĆ TYLKO WTEDY KIEDY JEST SUCHOŚĆ W NOSKU A NIE NON STOP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.