Linomag- warto mieć w domu

Linomag Ziołoleku to chyba najbardziej znana maść dla noworodków i niemowląt na wszelkie problemy skórne. Producentem jest poznańska firma, więc jak dla nas po sąsiedzku. Kupiłam tę maść, ze względu na jej popularność wśród mam. Miałam kilka próbek tej firmy i też się sprawdziły. U małego pojawiły się małe od pieluszkowe odparzenia między fałdkami. Nie chciałam jakiś antybiotyków czy silnych leków. Linomag tak naprawdę to nic innego jak gliceryna i olej lniany z pierwszego tłoczenia. Więc naturalnie jak najbardziej  Świetnie działa! Poza tym smaruję też policzki lub czółko małemu, zawsze coś tam go podrażni. A warto mieć coś takiego uniwersalnego.

Do tej pory sprawdzał się u nas Oliatum soft, ale tym razem potrzebowaliśmy czegoś silniejszego. I proszę  jak do tej pory działa. Macie jakieś sprawdzone kremy na odparzenia?
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

4 Comments

  1. Jako coś przeciwdziałającego odparzeniom sprawdził się świetnie, odparzeniom poantybiotykowym niestety. Dopiero najtańszy krem nivea z kiosku w ilościach przemysłowych. Ale mamy i używamy nadal od czasu do czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.