Paczki i paczuszki – Bebilon

Jeszcze w starym roku dotarła do mnie paczuszka od Bebilon. Z ciekawości jak wygląda karmienie butelką zajrzałam na ich stronę. Chciałam poczytać też o mleku zastępczym. Wracam do pracy a dodatkowo maluszek ma 6 małych ząbków, które chociaż raz przy karmieniu wbijają się w moje piersi. Robi to przypadkiem, ale boli nie przypadkiem!

Paczuszka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Oprócz małej próbeczki mleka i uroczego śliniaczka, dostałam ciekawy poradnik. nie tylko o mleku można informacje tam odkryć, ale najróżniejsze odnośniki, gdzie czego szukać. Podstawowe kwestie urlopów macierzyńskich i ojcowskich. Naprawdę bardzo pozytywnie oceniam tę przesyłkę. Lubie szukać potrzebnych mi informacji. Pamiętam, ze mój brat wychował nię na tym mleku, nie mógł pić naszej mamy ze względu na skazę białkową- do dziś nie jada produktó mlecznych. I jaki z niego chłopak wyrósł? Chłop jak Dąb, szaleje na motorze, studiuje i prosze mi wierzyć, dzieci na sztucznym mleku tez rosną zdrowo! ( w co wątpia niektóre mamy)! Jasne, ze lepiej karmić piersią- zdrowiej, taniej i wygodniej, ale przy sześciu ostrych jak żyletka zębach, to już nie jest takie proste:)

A jeśli kogoś interesuje jak otrzymać taką przesyłkę? Bardzo prosto i bezpłatnie! Wchodząc na stronę Bebilon i wyrażając taką chęć:)
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

4 Comments

  1. Też dostaliśmy taką paczuszkę pół roku temu 🙂 Ja się na ich stronę zapisałam za czasów ciąży i przed narodzinami dostaliśmy jeszcze jedną paczuszkę, z pluszowym misiem i poradnikiem o karmieniu piersią i mm w pierwszym półroczu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.