Fajna aplikacja dla mam i kobiet w ciąży Windows 8

W naszym domu pojawił się najnowszy Windows 8. Oprogramowanie, które jak dla mnie jest nowatorskie i świetnie się obsługuje, mój mąż dzielnie przemierza jego możliwości i zagląda we wszystkie zakamarki. Ja zachwycam się siedząc obok, mój kochany laptop nie pociągnie tak zaawansowanych funkcji! Bracia i maż wciąż się z niego wyśmiewają, dziadek już taki. Ale jesteśmy ze sobą związani i mnie wystarcza. Najważniejsze, że wciąż działa!

Tak przemierzając możliwości najnowszego Windowsa8, mąż odkrył dwie aplikacje darmowe, które mnie najbardziej zainteresowały. Pierwsza to książka kucharska z całym mnóstwem przepisów a druga to towarzysz kobiet w ciąży.  Jest tam setka ciekawych aplikacji, ale te zwróciły moją największą uwagę.
screenshot

Aplikacja pozwalająca śledzić rozwój maleństwa i przebieg ciąży. Żałuję, ze z niej nie skorzystałam jak sama byłam w ciąży, ale wszystko przede mną! Może następnym razem. Dodać muszę, że aplikacja jest darmowa:) Zainteresowały mnie doskonałej jakości zdjęcia płodu- pokazujące jak wygląda na różnych etapach rozwoju ( zależy, który trymestr ciąży). Lubicie takie techniczne nowinki? Ja bardzo, ale się na nich nie znam i zawsze lubię zostać przy tym, co już znam. Przyzwyczajam się do rzeczy i sprzętów i ciężko mi zamienić coś na lepszy model, nawet jeżeli jest to tylko oprogramowanie. Kiedy już przejdę etap asymilacji, to nie wyobrażam sobie jak mogłam żyć bez nowego gadżetu:)
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.