Yves Rocher Rose Fraiche Kosmetyk Matki- My też potrzebujemy rozpieszczenia!

Prezent, który sprawił, ze czuję się nie tylko Matką ale przede wszystkim kobietą. Woda toaletowa Yves Rocher Rose Fraiche. Kocham te kosmetyki, przede wszystkim ze względu na związki do nich używane  Rośliny pochodzą z bio upraw a większość posiada tylko naturalne kompozycje składników. Szukam zwłaszcza tych, które nie zawierają parabenów i silikonów. Tak jak kremy, żele do kąpieli, balsamy. 

Woda toaletowa Rose Fraiche Yves Rocher to cudowny różany ogród. Naprawdę kocham ten zapach. Przypomina mi dzieciństwo, w ogrodzie mieliśmy krzewy różowych róż, które kwitły całe lato a im więcej ich zerwałaś tym więcej nowych głów kwiatów wyrastało, rozkwitało i pachniało. Najintensywniejszy zapach rozchodził się w nocy. Czasem późnym wieczorem wychodziliśmy na balkon i czuć było ten cudowny, upojny zapach. Może dlatego tak bardzo kocham aromat różany. Te nuty towarzyszą mi od dzieciństwa i kojarzą się z kobiecością w najdoskonalszym wydaniu. Rozkwitanie zapachu na mojej skórze przypomina właśnie kolejne etapy dnia krzewu różanego. Cudowne.

Oprócz absolutu róży mamy tu jeszcze olejki roślinne z grejpfruta, bergamotki i mandarynki. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nie ważne czy jestem w dresie, z potarganymi włosami prasuję kolejną partię prania. I tak czuję się kobieco, gdy czuję na skórze ten cudowny zapach! 

Lubicie perfumy? czy jest coś, co wspomaga Wam czuć się kobieco z całym zagmatwaniu i obowiązkach Życia Mamuśki?
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.