Ćwiczenia na płaski brzuch po ciąży + filmik

Udało się! Po wielu próbach i przemyśleniach udało nam się nagrać pierwszy amatorski filmik z ćwiczeniami na płaski brzuch po ciąży. Aby ćwiczenia dokładnie pokazać najpierw wykonuje je nasza modelka Paula ( dziękujemy za pomoc!!!!), a dopiero później pojawiają się ćwiczenia z naszym skrzatem- oczywiście tylko te, do których miał ochotę pozować:) 

Oto kilka ćwiczeń, które po małej rozgrzewce (obowiązkowo!) możemy wykonywać z naszym maleństwem. Tak jak w przypadku każdego rodzaju ćwiczeń fizycznych w okresie połogu, możemy je wykonywać kiedy- szwy zostały już ściągnięte, krwawienie nie jest duże, nie było cięcia cesarskiego lub nie wystąpiły inne powikłania  To nieprawda, że im wcześniej i intensywniej zaczniemy ćwiczyć tym będzie lepiej. Możemy sobie niepotrzebnie zaszkodzić. Ciało kobiety potrzebuje czasu, aby wrócić do stanu sprzed ciąży. Trwa intensywna przebudowa hormonalna! Należy zachować ostrożność. Wszystko zależy od naszego stanu zdrowia!kiedy minie okres połogu takie zmartwienia są już za nami.

Ćwiczenia z maluszkiem? Po pierwsze często nie można zostawić go nawet na chwilę. A dla małego skrzata całująca lub łaskocząca mama wyginająca się w różne strony to istne objawienie:)

Już planujemy kolejne filmiki! Następnym razem ćwiczenia na obolały kręgosłup!
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.