Pregna plus- moja opinia

To nie jest żaden artykuł sponsorowany. Dostałam sporo próbek tego suplementu i muszę przyznać, ze jest bardzo dobry. Nie miałam, żadnych problemów żołądkowych, jeżeli chodzi o te witaminki. Są dwie różne serie, jedna z DHA a druga bez. 

Kapsułki nie są tak duże jak przy Pharmatonie i łatwo je połknąć, ze względu na żelową, śliską osłonkę. Może komuś wydać się śmieszne, że taką kwestię recenzuję i uznaje za zaletę, ale kiedy jest Ci niedobrze 24 h to taka kwestia jak przełykanie tabletki, może okazać się bardzo istotna.  Nie ma tu jakiejś niesamowitej liczby witamin, tylko te najpotrzebniejsze. Zresztą w ciąży trzeba dbać o to Co się je! Witaminy z warzyw i owoców wchłaniają się najlepiej, dlatego tylko te, zagrożone niedoborem warto dostarczać organizmowi. Ale może macie inną opinię.

W miesiącach, kiedy robiło mi się niedobrze- nie wiem jak je przetrwałam bez wymiotów (CUD!!!!), tabletki nie wpływały na mój stan żołądkowy i wieczną zgagę. Zaczęłam brać je po 13 tygodniu i zauważyłam jedynie, że czuję się lepiej fizycznie. Mój organizm był wyczerpany, źle znosiłam pierwsze miesiace. Suplement mnie wspomógł.
Skład:

Zawartość w jednej kapsułce %zalecanego dziennego spożycia

Olej rybi (65%zawartości kwasów omega 3) 100 mg
w tym: 33% EPA (kwas eikozapentaenowy) 33 mg *
22% DHA (kwas dokozaheksaenowy) 22 mg 
Witamina B6 2 mg 100%
Witamina B12 1 µg 100%
Kwas foliowy 400 µg 200%
Żelazo 14 mg 100%
Cynk 15 mg 100%
Jod 150 µg 100%


To tyle, jeżeli chodzi o moja opinię tego suplementu. Polecam, koszt średni w porównaniu z innym produktami o tym samym składzie ok. 30 zł za 30 kapsułek. Warto wcześniej poprosić lekarza o próbkę, bo każdy organizm reaguje inaczej.
Mama wielu pasji, zawsze zajęta jakimiś nowymi pomysłami i projektami. Uwielbiam odkrywanie świata z moimi dziećmi, naukę poprzez zabawę, kreatywne niespodzianki i wspólne gotowanie. Blog to miejsce, w którym dzielę się własnymi doświadczeniami i wiedzą! Zapraszam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.